«

»

אפר
10
2016

חגיגית שנה ללא פוסטים – אז לאיפה נעלמתי?

שנה שעברה הבטחתי שאחזור לכתוב או שאכתוב עוד פוסט סיכום שנתי ללא פוסטים. אז אני חייב לקיים את אחד מהשניים. פוסטים לא כתבתי, אז להלן סיכום שנתי.

 1. כהמשך לכך שנבלעתי על ידי אמא"י. בניתי את שלושת אתרי כנסי אמא"י האחרונים. אם מישהו תהה למה הם פתאום נראים כל כך טוב, זה בגלל שהיו צוותי עיצוב נהדרים.
 2. המנגזין התקדם למקומות מעניינים. אני לא מצטער שהמשכתי לכתוב בו, למרות שזה אומר שאין לי זמן ורעיונות בשביל לכתוב לבלוג. מה שכן, קצת מבועס שכל פעם שאנחנו אומרים: "כן, אנחנו עובדים על המנגזין" אז אנשים בטוחים שאנחנו מדברים על בועת מחשבה. אז חשוב לי לציין, לא, אנחנו המגזין האינטרנטי של אמא"י, ואנחנו מגזין וידיאו בלבד. ניתן לצפות בנו בערוץ היוטיוב של אמא"י.
 3. סיימתי מכינה. ממליץ לכל אלו שלא מצליחים להתקבל לאיפה שהם רוצים לנסות גם. באמת שזה שווה את זה, אומנם עמוס, אבל בסוף מתקבלים לאיפה שרוצים.
 4. טסתי ליפן. זו היתה הפעם הראשונה שלי בארץ הפנטזיות על מאכלי ים. אני חושב שצלמתי שם כמה אלפי תמונות ואני מתכנן לעלות אותם בקרוב. פשוט צריך לעשות המון תיקוני צבעים. המזג אוויר שם בקיץ גרוע בכמה רמות מהמזג אוויר הישראלי והאובך הרס לי הרבה מהתמונות. חייב לציין שאחד הדברים היחידים שנכונים בקשר ליפן באנימה, זה שבקיץ חם והצרצרים הופכים לפסקול של חייך
 5. התחלתי תואר במדעי המחשב. לא משנה מה יגידו לכם, התואר הזה משעמם. ולמדתי על בשרי שחצי מהסגל אוטאקוים בהכחשה. קיבלנו תרגיל שהיינו צריכים להכין תוכנה שמרכיבה פסיפס ענקי מהמון תמונות קטנות. משהו כמו שבליזארד עשו פעם לכבוד החמש שנים ל-WoW מתמונות שמעריצים שלחו להם. זה לא כזה נשמע אוטאקויי להכין פסיפס, אבל מה אם אגיד לכם שאם מסתכלים טוב בתמונות מבינים שזה כניראה אוסף הרקעי אנימה של אחד המתרגלים? ומיילא אוסף רקעי אנימה, יש שם כמה דברים מביכים.

אז עכשיו מתחילה חופשת הפסח מהאוניברסיטה. אולי סוף סוף יהיה לי קצת זמן לפרסם סוף סוף את הפוסטים שממש רציתי לפרסם ועדיין לא הספקתי. ואם לא, אתם תראו פוסט כזה גם שנה הבאה. הידד לנו!

עדיין אין תגובות

4 הפניות

 1. suppiאמר:

  באיזה חודשים טסת ליפן? ממה שאני יודע המזג אויר האידיאלי הוא באפריל/אוקטובר (שבו החום והלחות נסבלים, הכוונה)

  בהצלחה בהמשך התואר. אני דווקא נהנתי :)

  1. SybeRאמר:

   הייתי בסוף יולי עד תחילת ספטמבר. העניין הוא שזה גם תלוי באיזה אזור ביפן אתה נמצא. היינו בהירושימה ממש בתחילת אוגוסט שהלחות שם הייתה בלתי נסבלת. כניראה שהיינו צריכים להתחיל את הטיול בהוקיידו, אבל החמסין כבר התחיל להתפוגג בשבוע השלישי…

   אולי בשנה שנייה מתחיל להיות כיף. כרגע אין זמן לנשום. אני כל כך שמח שהצלחתי לעבור את כל הבחינות של סמסטר א', עכשיו יש לי חופשה ארוכה לנוח P:

 2. סתם אחדאמר:

  האמת, "בועת מחשבה" הוא קודם כל מגזין אינטרנטי ורק אז מודפס – תמיד משחררים אותו לרשת קודם, פלוס בעמוד פייסבוק שלהם הקישור לעותק הדיגיטלי נעוץ כדי שכולם יראו.

  1. SybeRאמר:

   התכוונתי שהמנגזין הוא מגזין וידיאו, אתקן בפוסט שיהיה יותר ברור. תודה

אפשרות התגובה בוטלה.