אודות

אז אנשים מכירים אותי באינטרנט בתור SybeR, האדם שתחזק וניהל לאורך שנים ספורות את קהילת האנימה והמנגה הישראלית – אנימנגה. לצערי, אני לא יודע להגיד מתי יגיע הזמן שאנימנגה תחזור לחיים, ואני לא מתכנן לתת אשליות לאנשים. יכול להיות שהדבר לעולם לא יקרה, בעיקר לאור השינויים באופן בו אנשים צורכים את האינטרנט בשנים האחרונות.

אבל, בואו לרגע נעזוב את הנושא הלא חשוב הזה. קוראים לי עומרי, עסקתי בבניית אתרים מגיל צעיר. אני צופה כבר שנים רבות באנימה ומנגה ולא מתכנן בזמן הקרוב להפסיק. יתכן שכבר שמתם לב מהעיצוב, אני באמת חובב לא קטן של אנימות מכא. אבל, זה לא אומר שזה הדבר היחידי שאני צופה בו, אני פשוט לא מתבייש לומר זאת באופן גלוי.

אז מה הסיפור של הבלוג?

זה לא משהוא מיוחד מגדר הרגיל. החלטתי שקצת ריק לי המחסור במקום לפלוט אליו את המחשבות שלי על אנימות מסויימות וחוויות מהקהילה, אז החלטתי להחזיר את הבלוג לפעילות. אני לא מתכנן לזלוג לנושאים אחרים למי ששואל, וממש לא להכנס לחיי האישיים. כי זהו בלוג, לא היומן הסודי שלי וממש לא אתר תדמיתי. חוץ מזה, שתמיד טוב לדעת מה חושבים אחרים על אנימות לפני שמתחילים לצפות בהן, או להתפלפל לאחר מכן, אז אל תהססו להגיב.

הבלוג הוא "המשך ישיר" לבלוג הישן שלי "לא רק צופה", עם שינוי שם מרענן וקליט יותר במקום השם הקודם שגרם לאנשים רבים לחשוב שאני בעצם בחורה (ואני לא). הבחירה לשם דרך אגב, היתה המחשבה על איך אפשר לבחור שם שישמע קליט, קולע, ושאיש לא חשב עליו קודם… לצערי כל דבר קליט שיכולתי לחשוב עליו, כבר מישהו אחר חשב עליו… אבל AnimeWatcher על מבנה ה-AnimeBlogger המפורסם… וכן, ידוע לי שהשם נשמע טיפה עילג… אבל חצי מהאנימות שיוצאות לשוק אשר בעלות שמות באנגלית, נשמעות הרבה יותר גרוע, שאזכיר את Hero-Man?